«Служіть один одному — кожний тим даром, якого одержав, наче добрі управителі різноманітної Божої благодаті» (1 Петр. 4:10)

Дякую Богу за життя та пізнання Ісуса Христа як мого особистого Господа і Спасителя. Будь-яке благословіння, будь-який талант приходить лише від Всевишнього. Розуміючи цю істину, схиляюся перед Святим за дар, який може послужити іншим для виправлення людських вад і пороків, а також підбадьоренням до прекрасного. Читаючи твори знайомим, друзям, бачив їх внутрішній світ через зовнішні прояви: сльози, посмішки, хвилювання. Це все давало натхнення працювати далі на літературній ниві.

Завдячую Всемогутньому, що можу виливати на папір свій духовний світ, душевні переживання, роздуми, болі, радості, надії. Взірцем для мене став біблійний цар Давид, який писав псалми за різних обставин. Як і він, «... буду всім серцем своїм вихваляти Тебе, Господи, Боже Ти мій, і славити буду повіки Ім'я Твоє» (Пс. 85:12).

Церква, згідно Слова Божого, — це осередок духовності. Брати і сестри, які віддано служили Всевишньому, давали наснагу для поезії. Звідси черпалися ідеї для майбутніх творів. «Про мужа віри», «Відкрита книга», «Духовна краса» — вірші про віруючих християн, які дали поштовх для поетичного пера. Вагомий внесок у розвиток таланту відіграли проповідники, вчителі, пастори, диякони. Вони допомагали визначитись з пріоритетами в духовній сфері.

Спасибі найближчій людині, рідній неньці, яка заклала фундамент для творчого злету ще з дитинства. Чуйність та милосердя, добре серце, недоспані ночі, колискова пісня, любов до рідної землі — це все сіяло літературне зерно у моєму серці. Це насіння росло і проростало, давши плід через роки в поетичних рядках. Мати-філолог допомогла оволодіти знаннями з теорії літератури. Приймала активну участь у корегуванні віршів та виправленні різних типів помилок.

Щиро вдячний всім людям, які сприяли реалізації мого таланту, а також допомогли зробити загальнодоступним авторський сайт користувачам мережі Інтернет.

Нехай благословить вас Господь!

З повагою, Віталій Бондарчук


 
 вгору     вірші 

   © 2006-2018, poeziya.org.ua
Хостинг: domens.com.ua
Ідея, розробка: В. Бондарчук  
Rambler's Top100 Украина онлайн Каталог христианских сайтов Для ТЕБЯ